Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jedziemy z tematem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
został ostatni stadion do wyremontowania, go go go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co znowu kolejne hektary w centrum marnować pod kolejny parking??? przecież w promieniu kilometra są parkingi: pod targami, pod areną, gala, mosir.... te tereny u zbiegu Piłsudskiego i Zygmuntowskich powinny być przeznaczone na zabudowę śródmiejską a nie na pola z kostki brukowej, które 99% czasu będą świeciły pustkami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17-20 tyś to spora grupa ludzi, potrzeba dużo miejsc parkingowych, tym bardziej że na nowych stadionie będą też pewnie organizowane poza meczami ligowymi, Mistrzostwa Polski, Złote Kaski itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wygraniu jesiennych wyborów Złotousty jakby się zapadł POd ziemię. Teraz nagle się ożywił i zaczyna sypać wierzbowymi gruszkami z rękawa - czyżby wystraszył się nadchodzącego referendum o odwołanie ratuszowej dewelo-drużyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taktyka na przeczekanie aż spadną z ligi nie taki duży stadion nie będzie potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli szykuje się kolejny pusty stadion w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam 20! 30, 50, kto da więcej?! Kto bogatemu zabroni?! ROTFL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bractwo, zasiedziałe w swoich norach przed TV i hodujące swoje choroby, wolałoby rozpadający się stadion z lat 50-tych. Bo niepotrzebne, za drogie itp. Ale na przeżarcie to wzięliby każdą sumkę... : )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebny jest nowy stadion żużlowy i co do tego nie ma żadnych wątpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17-20 tyś to spora grupa ludzi, potrzeba dużo miejsc parkingowych, tym bardziej że na nowych stadionie będą też pewnie organizowane poza meczami ligowymi, Mistrzostwa Polski, Złote Kaski itd
 Najlepiej to zamienić Lublin w jeden wielki parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIADUKT NA GRYGOWEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 17 do 20 tys. kibiców? No to potrzebny jest duży parking - Będą duże dochody za parkowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17-20 tyś to spora grupa ludzi, potrzeba dużo miejsc parkingowych, tym bardziej że na nowych stadionie będą też pewnie organizowane poza meczami ligowymi, Mistrzostwa Polski, Złote Kaski itd
Najlepiej to zamienić Lublin w jeden wielki parking.
 Jeszcze lepiej udawać, że w Lublinie nie ma samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co znowu kolejne hektary w centrum marnować pod kolejny parking??? przecież w promieniu kilometra są parkingi: pod targami, pod areną, gala, mosir.... te tereny u zbiegu Piłsudskiego i Zygmuntowskich powinny być przeznaczone na zabudowę śródmiejską a nie na pola z kostki brukowej, które 99% czasu będą świeciły pustkami!
 Dla szanującego się kibica czarnego "sportu" przejście piechotą więcej jak 200 m stanowi ujmę na honorze, a często także - szczególnie dla tych którzy pożerają więcej jak 10 hot-dogów dziennie - zadanie ponad siły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra koncepcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wygraniu jesiennych wyborów Złotousty jakby się zapadł POd ziemię. Teraz nagle się ożywił i zaczyna sypać wierzbowymi gruszkami z rękawa  - czyżby wystraszył się nadchodzącego referendum o odwołanie ratuszowej dewelo-drużyny?
 Otrząsnął się w końcu PO przegranym dewelo-referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Żuk! Do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wygraniu jesiennych wyborów Złotousty jakby się zapadł POd ziemię. Teraz nagle się ożywił i zaczyna sypać wierzbowymi gruszkami z rękawa  - czyżby wystraszył się nadchodzącego referendum o odwołanie ratuszowej dewelo-drużyny?
Otrząsnął się w końcu PO przegranym dewelo-referendum.
 Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...